Вівторок, 20.04.2021, 01:42
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

   Чорнухинський БДЮТ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

річний звіт

Річний звіт БДЮТ  за 2019-2020 н.р.

 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради – є комунальним позашкільним навчальним закладом комплексного типу, який знаходиться у  власності територіальної громади Чорнухинської селищної ради  та здійснює навчання і виховання підростаючого покоління у позаурочний та поза навчальний час з метою забезпечення розвитку здібностей, обдарувань вихованців, учнів і слухачів, створення необхідних умов для їх змістовного відпочинку і дозвілля, самореалізації, гармонійного виховання, фізичного розвитку,повноцінного оздоровлення.

Заклад позашкільної освіти є власністю територіальної громади Чорнухинської селищної ради. У своїй діяльності наш заклад керується Конституцією України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами МОН, іншого центрального органу виконавчої влади,  рішеннями Чорнухинської селищної ради та його виконавчого комітету, а також Положенням про позашкільний навчальний заклад та  Статутом.

 В  2019-2020  н.р. педагогічний  колектив   закладу  працює  над   методичною проблемою: " Виховання дитини на основі інтерактивних форм, методів навчання та виховання в закладі позашкільної освіти».   Постійно у закладі проводиться   робота,  спрямована  на  виховання  національної  свідомості  та  загальнолюдських  цінностей  у  своїх  вихованців, вирішується  проблеми  по  покращенню  матеріально-технічної  бази ,  удосконалюється  зміст, форми  і  методи  навчально-виховної  діяльності  гуртків , розвиток  особливості  гуртківця,  його  індивідуальних  нахилів  і  здібностей. 

     На  базі  Будинку  дитячої  та юнацької  творчості Чорнухинської селищної ради  працює   17 гуртків, де розвивають свої здібності 280 вихованців. Це такі гуртки як: «Танцювальний», «Ляльковий», «Театральний», «Квілінг», «Акторська майстерність», «Квіткова фантазія», «Народні ремесла України», «Юний хімік», «Барви природи», «Знавці органічної хімії», «Дитяча творчість», «Декоративно-вжиткове мистецтво», «Різьба по дереву», «Юний художник»,  «Петриківський розпис», «Вокальний» та «Цікава англійська». Заклад позашкільної освіти проводить систематичну роботу щодо організації участі дітей  та  підлітків  у  Всеукраїнських, обласних,  районних масових    заходах.

       Для виховання творчої ділової особистості, здатної до життя і праці ,на базі БДЮТ проводяться районні конкурси: «Гумор FEST», Дебати, Огляди художньої самодіяльності та театральних колективів, «Молодь обирає здоровя», Конкурси відеороликів, «Парки-легені міст і сіл», Знавці творчої спадщини Г.С.Сковороди, «Збережи ялинку», «За нашу свободу» та інші. Велика увага  в закладі  звертається на залучення до   гурткової роботи  дітей пільгових категорій - 76 вихованців охоплено освітнім процесом : 1 дитина позбавлена батьківського піклування, 2 дітей-чорнобильців, 41 дитина з багатодітних родин та 16 дітей - з малозабезпечених сімей, 2 дітей-інвалідів, 10 дітей воїнів АТО та 2 дітей-переселенців. Не залишається поза увагою педагогів проблема виховання здорового способу життя вихованців: проводяться заходи для поглиблення знань учнів про небезпечність шкідливих звичок, їх профілактика.

    За  цей  навчальний рік було проведено 13 районних заходів,

 3 педради, 3 засідання методоб»єднання, 27 виховних заходів, 23 відкритих занять гуртків.

   Будинок  дитячої  та  юнацької  творчості  проводив  систематичну  роботу   щодо  організації  районних та участі  в обласних   конкурсах, святах, виставках, семінарах,  заходах різного спрямування.  Для  виховання  творчої  ділової  особистості, здатної  до  життя  і  праці,  на  базі   нашого закладу  проводилися районні етапи Всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок, конкурсів малюнку, розвиваючі та інтелектуальні заходи: 

За 2019-2020 навчальний рік вихованці нашого закладу взяли участь в обласних заходах, а саме:    

 - Участь в обласному  заході  до Дня інвалідів  «Нам все під силу»    нагороджено  сертифікатом учасницю  Кривчун А - гурток «Квіткова фантазія».

 -Участь у  районному конкурсі знавців творчої спадщини Сковороди «Іду за Сковородою» у номінації «Художнє читання»- вихованка гуртка «Живе слово» Куценко В.(І місце)

 -Участь в  обласному конкурсі  «Парки- легені міст і сіл»-нагороджені члени шкільного лісництва Вороньківського ліцею (ІІмісце)

-Участь в  обласному конкурсі  відеороликів та бук трейлерів-»- вихованка гуртка «Живе слово» Куценко В.(сертифікат)

- Участь в  обласному етапі   виставки-конкурсі «Знай і люби свій край»    вихованець гуртка «Знавці органічної хімії»  Стеценко Є.(І місце),  вихованці гуртка «Різьба по дереву»  Ананченко  В.(грамота)  та Білоцерківець В.(ІІІмісце)

 - Участь в  обласному етапі   виставки-конкурсі «Збережи ялинку» -вихованка гуртка «Вокальний» Борсук В.(ІІІ місце)

- Участь в обласному етапі – конкурсу  малюнка  «Охорона праці-очима дітей» вихованка гуртка «Юний художник» Січкар А (сертифікат)   

- Участь в обласному етапі – конкурсу дитячої казки- вихованка гуртка «Театральний» Юрченко Б(сертифікат)

- Участь в обласному  етапі  конкурсу малюнків   «За нашу свободу» вихованка гуртка «Юний художник» Січкар А.(сертифікат)

-Участь в  обласному етапі  Всеукраїнського  екологічного конкурсу «Метелики-німий шедевр природи»- вихованка гуртка «Вокальний» Борсук В.(І місце).

- Участь в  обласному етапі  Всеукраїнського огляду - фестивалю «Молодь обирає здоров”я»- від вихованців  було подано 6 робіт у номінаціях «Фото» та «Плакат».

-Участь в обласному конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»   від гуртківців було подано 2 роботи у номінаціях «Обр»азотворче мистецтво» та «Поезія».

-Участь в обласному конкурсі «Нашому роду - нема переводу».  вихованка гуртка «Вокальний» Борсук В.(ІІІ місце).

    Вже стало традицією вихованцями БДЮТ проводити у центрі селища  свято Миколая, яким розпочинається цикл зимових свят. Щорічно проходить і благодійна ярмарка-продаж, де реалізовуються вироби вихованців  декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки з бісеру, вироби з дерева та рогозу на  святі «Чорнухинщина вишивана», приурочене Дню вишиванки, який традиційно проходить в Україні у третій четвер травня.  

 1 червня, щорічно беремо участь у Міжнародному дню захисту дітей.,де традиційно проводимо конкурс малюнка на асфальті.  В цьому році, в зв’язку з карантинними заходами,до Дня захисту дітей  у соцмережу підготовлено привітання мешканцям району, онлайн-виставку виробів гуртківців  та  результативність плідної роботи керівників гуртків та їх вихованців.

    Робота  гуртків  постійно  висвітлюється  на сайті  БДЮТ та в соціальних мережах  Facebook «Калейдоскоп дитячої творчості». Також було оголошено акцію до Дня батьків «Зроби подарунок батькам», фотофлешмоб "Танець - це моє життя"(хореографічного  колективу " Сонечко "),вітання працівників БДЮТ з Днем вишиванки,  а в рамках Дня родини підготовлено вітання  багатодітної родини Гриценків..

  Основною  організаційною  формою  виховної  роботи  в  позаурочний  час  в ЗЗСО,  ЗПО та ЗДО є заняття  гуртка.  То ж в цьому  навчальному  році  було охоплено  гуртковою  роботою від БДЮТ  109 учнів, які  займалися в 6 гуртках    різного напрямку роботи, а саме:

 На  базі   Вороньківського ліцею функціонує гурток «Різьба по дереву»( кер. Веретельник О.В.)., Чорнухинського ліцею – «Юний хімік» та «Знавці органічної хімії» (кер. Стеценко Л.Б.), Гілецького ліцею-«Дитяча творчість» (кер.Павленко Н.П.), Мокиївського ліцею - «Декоративно-ужиткове мистецтво» (кер. Кеда Т.В.), Чорнухинського ЗДО «Берізка» - «Цікава англійська»(кер. Шокало Т.М.)

   За всі наші досягнення хочемо подякувати нашим наставникам: відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (начальник  Ірина СЕМЕГАЛ) та селищному голові Олександру ВАСИЛЕНКУ за постійну підтримку та фінансову допомогу.  Адже завжди вони йдуть нам назустріч і допомагають  вирішити різні проблеми

За сприянням. Олександра Миколайовича  придбано новорічні костюми, набір ляльок для  Театрального гуртка,  виділено  кошти на поїздку на обласний  захід, профінансовано наш задум, щодо створення банеру у центрі селища.

 

             Директор  БДЮТ                                      Тетяна ШОКАЛО    

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz