Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Користувачів: 0

Головна » 2014 » Червень » 12 » 51 районні змагання з ТПТ
12:07
51 районні змагання з ТПТ

З  2 по 6 червня 2014р. на Замковій горі біля с.Городище  проведені 51 районні туристичні змагання з техніки пішохідного туризму  за участі  11 команд з 10 загальноосвітніх закладів району та команди  з Лохвицького району в 2 вікових  групах ( 114 учнів та 28 педагогів). В залік ішли результати особисто - командних, командних змагань, крос-походу, долікарської підготовки, конкурсу спортивно- туристичного плакату ,  тематичної  художньої  самодіяльності та біувака.

В запеклій боротьбі

в старшій віковій групі  І місце здобула команда Гілецької ЗОШ І-ІІІ ст ( керівник Задорожній В.О.), ІІ місце посіла команда Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст (керівник Кривенко Н.М.) , ІІІ місце - команда Мокиївської ЗОШ (керівник Яремченко М.В.);

в середній віковій групі перемогу здобула  команда Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кривенко Н.М.), ІІ місце посіла команда Хейлівщинської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Ляшенко В.А.) , ІІІ місце отримала команда Мелехівського НВК (кер. Дараган Т.Б.).

Переможці та призери отримали грамоти  віділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.  Завдяки  допомозі та підтримці  районної ради та адміністрації змагання пройшли на належному рівні, а  команди отримали в подарунок туристичне  обладнання.

Переглядів: 404 | Додав: Лариса | Рейтинг: 0.0/0