Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Червень » 12

З  2 по 6 червня 2014р. на Замковій горі біля с.Городище  проведені 51 районні туристичні змагання з техніки пішохідного туризму  за участі  11 команд з 10 загальноосвітніх закладів району та команди  з Лохвицького району в 2 вікових  групах ( 114 учнів та 28 педагогів). В залік ішли результати особисто - командних, командних змагань, крос-походу, долікарської підготовки, конкурсу спортивно- туристичного плакату ,  тематичної  художньої  самодіяльності та біувака.

В запеклій боротьбі

в старшій віковій групі  І місце здобула команда Гілецької ЗОШ І-ІІІ ст ( керівник Задорожній В.О.), ІІ місце посіла команда Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст (керівник Кривенко Н.М.) , ІІІ місце - команда Мокиївської ЗОШ (керівник Яремченко М.В.);

в середній віковій групі перемогу здобула  команда Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кривенко Н.М.), ІІ місце посіла команда Хейлівщинської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Ляшенко В.А.) , ІІІ місце отримала команда Мелехівського НВК (кер. Дараган Т.Б.).

Переможці та призери отримали грамоти  віділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.  Завдяки  допомозі та підтримці ... Читати далі »

Переглядів: 400 | Додав: Лариса | Дата: 12.06.2014 | Коментарі (0)

В рамках проведення світкувань до  Міжнародного дня захисту дітей  педагогами та вихованцями БДЮТ та РСЮН  проведено: